HAKKIMIZDA
HABEROL KİMDİR?

13 yılın verdiği birikim ile hizmetlerimizi standartlarla yönetiriz.

Haberol.net olarak, haberlere ve basın hizmetlerine olan tutkumuzu birleştirerek, kişi ve kurumlara güvenilir bir platform sunuyoruz.

Misyonumuz, güncel ve etkili haberleri doğru bilgiye ulaşmanızı sağlayarak, hedef kitlenize en iyi şekilde ulaşmanıza yardımcı olmaktır.

Deneyimli ekibimiz, haber servisleri, rapor süreci, bülten hazırlık ve canlı destek gibi özelliklerimizle size kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Sizlere en iyi kalitede basın hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve yenilikleri takip ediyoruz.

Haberlerinizi 72 saat içinde yayına alarak hızlı bir şekilde görünürlük sağlıyor, uzun vadeli yayın garantisi ile haberlerinizin uzun süreli erişilebilirliğini garanti altına alıyoruz.

Faturalı ve kurumsal hizmet anlayışı ile şeffaf bir işbirliği sunarken, 7 gün 24 saat canlı destek ekibimiz her an size yardımcı olmaktadır.

Sizleri doğru bilgiyle buluşturmak ve basın ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Haberol.net olarak, basın dünyasında size değer katmayı ve başarıya ulaşmanızı sağlamayı hedefliyoruz.